06-07.06.2020
Еко-акція "Чистий Коростишів"
Тім лідери: Микита Балабанов та Влад Чумаченко
Історія локації
Восени 2019-го року, під час однієї з розвідок нових скель, Влад Чумаченко натрапив на гарну вертикальну гранітну скелю біля річки Тетерів. Тут все було чудово: комфортний під'їзд до скелі, цікавий рельєф для організації тренувань, ліс навколо та підвісний місток через річку. Є лише один недолік - мешканці навколишнього приватного сектору кілька років перетворювали це місце на сміттєзвалище. На цій локації вже проводили одну екологічну акцію. 20 волонтерів пропрацювали весь день і зібрали великий вантажний причеп сміття.
І пробили тут перші скелелазні траси.
Але це була лише половина від того сміття, що там накопичилося. Сподіваємось, що під час другої екологічної акції, ми зможемо повністю відчистити цю локацію від сміття і зробити скелю місцем для тренувань.
Про проект
Вже кілька років команда волонтерів із дитячого скелелазного табору "ЭкстреМал", на чолі зі мною, Владом Чумаченко, чистять та облаштовують для скелелазів та альпіністів скелі біля Коростишева. Зараз тут вже майже 70 скелелазних трас, що облаштовані на 6 окремих скелях. Район є унікальним з декількох причин.
 • По-перше, великий вибір скелелазних трас,що дозволяє тренуватися та готуватися до сезону новачкам, альпіністам та скелелазам "вихідного дня".
 • По-друге, на скелях Коростишева облаштовано два сектори для відпрацювання альпіністських алгоритмів. Тут є ділянки скель, що облаштовано станціями і саме це дозволяє імітувати ситуації, які виникають в горах під час альп сходжень.
 • По-третє, близькість до Києва. Одна година їзди по дуже зручній трасі, що дозволяє приїхати потренуватися з міста навіть на один день.
 • По-четверте, тут дуже гарно. Озера серед соснового лісу, затиснуті в гранітні скелі.
Команда клубу Кулуар та команда табору "ЭкстреМал" запрошують долучитися до екологічної акції, яка дозволить врятувати дуже гарну скелю, та створити на ній чудове місце для тренувань. Запрошуємо на прибирання навколо скелі "Долина".

Влад Чумаченко
Керівник дитячого скелелазного табору "ЭкстреМал"
З самого початку організації сходжень у клубі Кулуар ми твердо вирішили, що не будемо просто водити людей у гори. Ми будемо навчати їх ходити безпечно і з розумом. Саме тому з 2018 року ми поступово запускаємо та проводимо різноманітні навчальні програми (т.з. школи) різних рівнів складності. За ці декілька років через них пройшло вже кілька сотень учасників, які змогли підвищити свій технічний рівень, підготувалися та реалізували більш складні плани у великих горах.
Тому, хоч ми всі любимо подорожувати і проводити програми у віддалених місцях, ми вважаємо, що зараз гарний час, для того, щоб запустити новий вид наших навчальних програм. Це скельні школи. У 2019-му та 2020-му ми в тестовому режимі провели декілька таких навчальних програм в декількох районах, розрахували час, врахували організаційні та методичні недоліки. І тепер хочемо, щоб більша кількість наших учасників змогла скористатися цими знаннями.
Нам здається, що Коростишів - це один з кращих по логістиці районів, а також просто дуже гарне та атмосферне місце. Наша мета - відкривати світ гір для всіх бажаючих! Ми розуміємо, що в горах ми гості, і завжди намагаємось мінімізувати наше втручання або "покращити" це місце після наших попередників. Ми користуємося красою цього місця, то ж хочемо віддячити. Саме тому ми організовуємо наші еко-походи. То ж ми не хочемо, щоб Коростишів став виключенням. Кожного тижня сюди приїжджає немало людей, щоб полазити чи просто відпочити. Впевнений, що всім тут подобається, але не подобається сміття навколо. Разом з нашими друзями - клубом ЭкстреМал, магазином Команда Экс, виробником туристичної їжі Їdlo, та українським представником компанії Climbing Technology, ми хочемо прибрати один з гарних і перспективних секторів, який називається "Долина". Запрошуємо долучитися всіх бажаючих та сподіваємось, що ця активність не остання, і разом нам вдасться зробити ці скелі чистішими.

Микита Балабанов
Керівник напрямку Сходження в Кулуар
Еко-акція по дням
6 - 7 червня
6 червня, субота
 • трансфер до Коростишева
 • прибирання локації, обід
 • продовжуємо прибирання
 • посиденьки за багаттям, вечеря
7 червня, неділя
 • сніданок
 • майстер-клас "Як створюються маршрути" від Влада Чумаченко
 • прибирання локації
 • трансфер до Києва
Вартість
Дана акція є некомерційною. Якщо вам не потрібен трансфер, та ви забезпечите себе харчуванням, ви можете просто подати заявку (щоб ми розрахували кількість наборів для прибирання). Та приїхати до місця еко-акції об 11.00. Точну геолокацію ми надішлемо.
600 грн
У вартість входить:
- трансфер до Коростишева і назад (виїзд від метро Житомирська, Київ);
- харчування та газ для приготування їжі ( 2 обіди, сніданок, вечеря, перекуси);
- все, що потрібно для прибирання (мішки, пакети, вивіз сміття, рукавички)

Важливо! Не забудьте подбати про намети, килимки та спальники. Це у вартість не входить.

Приєднатися
Організатори еко-акції
Клуб туристів Кулуар
Це команда людей, які шалено закохані в гори. Наша місія - робити людей щасливішими, відкриваючи їм світ гір!
ЭкстреМал
Дитячий скелелазний табір.
Наші партнери
Магазин Команда Екс
Мережа магазинів туристичного спорядження. Знають про спорядження все, і навіть трохи більше. Тут ви знайдете все необхідне для будь-якого рельєфу - від Коростишева і до Евересту. Незмінний партнер клубу Кулуар в еко-акціях! Надають все необхідне для прибирання: рукавички, пакети, та мішки.
Їdlo
Український виробник їжі для пригод. З 2020-го року не лише сушені продукти, а й сублімати! Справжні українські сублімати. Скуштуйте їх суп з креветками - ви не зможете відірватись. Традиційно є партнерами клубу Кулуар у всіх еко-акціях. Цього разу пригощають учасників акції смачненьким! А найактивніших нагороджують корисними призами.
Climbing Technology Ukraine
Український представник італійського бренду заліза вже декілька років поспіль підтримує розвиток скелелазіння в Коростишівському кар'єрі. Надає необхідне спорядження для пробивки трас або зовсім безкоштовно, або з гарними знижками! Не стали залишатись осторонь і під час еко-акції. Найзатятіших прибиральників чекають приємні подарунки від Climbing Technology!
Приєднатися до еко-акції
та стати причетним до дійсно значимого
Ваш e-mail
Ваш телефон
Прізвище та імя
Фото з локації
Регистрация на вебинар
Тарас Поздний. О личном.
Контакти
Менеджер еко-акції та всіх сходжень
Марина Ходирєва
(098)161-47-85

Бренд-менеджер клубу туристів Кулуар
Ростем Яна
events@kuluarpohod.com